Zaznacz stronę

Dlaczego warto wybrać się na spływ kajakowy Czarną Hańczą?

Pamiętajcie

Czarna Hańcza to największa rzeka Suwalszczyzny. Aby poznać walory przyrodnicze tej rzeki, najlepiej wybrać się na spływ kajakowy

Czarna Hańcza to największa rzeka Suwalszczyzny. Aby poznać walory przyrodnicze tej rzeki, najlepiej wybrać się na spływ kajakowy. Warto skorzystać z naszej oferty spływów “Kajaki-Wigry”.

Spływ kajakowy – sposób na aktywny wypoczynek

Organizowane od wielu lat spływy Czarną Hańczą cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Suwalszczyzna, a w szczególności Czarna Hańcza to miejsce, w którym można zobaczyć piękne krajobrazy, odpocząć na łonie natury, a przy okazji zwiedzić urocze zakątki regionu. Spływ Czarną Hańczą to propozycja dla osób, które kochają aktywny wypoczynek i sporty wodne. Zbliżają się wakacje – nic więc dziwnego, że fraza “spływy kajakowe Czarna Hańcza” jest coraz częściej wyszukiwana przez internautów.

Wysoka jakość usług oraz kompleksowa realizacja spływów kajakowych – to cechy, które wyróżniają naszą firmę. Obejmuje ona nie tylko spływ Czarną Hańczą, ale także noclegi oraz inne atrakcje, m.in. ognisko. Baza spływów “Kajaki-Wigry” znajduje się w Remieńkiniu, nieopodal Wigierskiego Parku Narodowego.

Jaki spływ wybrać i co ze sobą zabrać?

W ofercie mamy spływy jednodniowe, spływy wielodniowe, a także spływy kajakowe trzema rzekami (Marycha, Rospuda i Czarna Hańcza) w cztery dni. Każdy może więc wybrać taką wyprawę, jaka go najbardziej interesuje.

Do spływu trzeba się przygotować. Warto ubrać się wygodnie, najlepiej w odzież z materiału szybkoschnącego, pamiętać o okularach przeciwsłonecznych, kremie z filtrem, ale też kurtce przeciwdeszczowej. Przydadzą się także worki czy plecaki wodoszczelne.

Profesjonalny sprzęt i noclegi

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Są to kajaki dobrane do indywidualnych potrzeb turysty, a lekkie wiosła z tworzywa pozwolą pokonać długie odcinki bez zmęczenia.

Kajaki posiadają specjalne wodoodporne miejsce na bagaż podręczny. Podczas spływów kilkudniowych można skorzystać z noclegów – na wyznaczonych polach namiotowych na trasie przy rzece lub w naszej bazie, gdzie wieczorem czeka zasłużony odpoczynek przy ognisku.

Zapraszamy.

Idealna na spływ kajakowy dla rodziny

Piękne krajobrazy podczas spływu

Jest największą rzeką na Suwalszczyźnie

Jak myślisz

Co mówią o Nas inni?

Usługa na najwyższym poziomie. Świetne miejsce do odpoczynku (domki/bania/miejsce na ognisko). Fajnie zorganizowany spływ wielodniowy.

Piotr Prusak

Pełen profesjonalizm i otwartość na nietypowe potrzeby klientów. Żadna z okolicznych firm nie chciała nas odebrać z kempingu, a tutaj nie było z tym problemu. Oprócz tego świetne kajaki, pomoc przy optymalnym doborze trasy, nota bene przepięknej. Bardzo miło, gorąco polecam i dziękuję za bardzo udany dzień.

Agnieszka Swierczewska-Gwiazda

Napisz do Nas i umów się na spływ

Baza kajakowa

Remieńkiń 5B

16-412

Godziny pracy

8:00 – 18:00

Kontakt

Jacek: 793-924-386

Beata: 794-106-603