Spływy kajakowe wielodniowe

atrakcyjne oferty dla dużych grup!

Umów się na spływ

Wymagana minimalna liczba 8 osób

Weekendowy spływ kajakowy po Czarnej Hańczy

Koszt 170zł

1
Odcinek

– Wysoki Most – Frącki – 14 km, czas 4 godz.

2
Odcinek

– Frącki – Dworczysko – 12 km, czas 4 godz.

3
Odcinek

– Dworczysko – Mikaszówka- 13 km, czas 4 godz.

spływy kajakowe jednodniowe

kilometry trasy

Spływy wielodniowe Czarną Hańczą

Oferta obejmuje krótki okres trwania spływu, podczas którego pokonujemy najciekawsze odcinki Czarnej Hańczy w bardzo przystępnej cenie. Podczas trasy przepłyniemy najładniejszy fragment Wigierskiego Parku Narodowego oraz piękną puszczę Augustowską. W trakcie spływu będziemy mieli okazję pokonać dwie śluzy, a przygoda zakończy się w urokliwej miejscowości Mikaszówka. Trasa spływu podzielona jest na trzy dni, podczas których przemierzamy trzy odcinki rzeki.

Zapraszamy na trzydniowy spływ kajakowy Czarną Hańczą! Nasza oferta charakteryzuje się krótkim okresem trwania spływu oraz relatywnie niską ceną. W czasie trzech dni pokonujemy najciekawsze odcinki rzeki, w tym najładniejszy kawałek Wigierskiego Parku Narodowego oraz puszczy Augustowskiej. Na trasie czekają na nas również dwie śluzy, a całą przygodę kończymy w malowniczej miejscowości Mikaszówka.

Rozpoczynamy naszą przygodę w piątek, od miejsca zbiórki w naszej bazie kajakowej. Uczestnicy przyjeżdżają z własnym namiotem i sprzętem do noclegu. Wypływamy z miejscowości Wysoki Most i przez około 4 godziny płyniemy 12 km, aby dotrzeć do pola namiotowego w Frąckach. Tam spędzamy noc.

Drugiego dnia zaczynamy z Frącek i znowu mamy do pokonania 12 km. Po około 4 godzinach docieramy do pola namiotowego w miejscowości Dworczysko, gdzie spędzamy kolejną noc.

Ostatniego dnia spływu wyruszamy z Dworczyska i pokonujemy 13 km oraz dwie śluzy Sosnówek oraz Mikaszówka. Po około 4 godzinach kończymy naszą przygodę w miejscowości Mikaszówka, skąd wracamy do bazy kajakowej.

Cena spływu obejmuje wypożyczenie kajaka dwuosobowego, kamizelki, wiosła oraz przewóz bagaży do miejsc noclegu. Na życzenie można zamówić wyżywienie, wynająć ratownika, zamówić saunę, ognisko czy też korzystać z naszego pola namiotowego i pryszniców. Polecamy także przyjazd dzień wcześniej i skorzystanie z naszej infrastruktury, w tym gorącej beczki kąpielowej i grilla.

Nie zwlekaj, zarezerwuj swój spływ kajakowy Czarną Hańczą już dziś! W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.


Wymagana minimalna liczba 8 osób

Czterodniowy spływ kajakowy Czarną Hańczą

Koszt 200zł

1
Odcinek

– Wigry – Wysoki Most – 15 km, czas 4 godz.

2
Odcinek

– Wysoki Most – Frącki – 14 km, czas 4 godz.

3
Odcinek

– Frącki – Dworczysko – 12 km, czas 4 godz.

4
Odcinek

– Dworczysko- Mikaszówka – 13 km, czas 4 godz.

spływy kajakowe czarną hańczą

kilometry trasy

Czterodniowy spływ kajakowy

Zapraszamy na niezapomniany spływ kajakowy po malowniczej Czarnej Hańczy! Startujemy na jeziorze Wigry, gdzie podziwiamy piękno położonego na półwyspie Klasztoru Kamedułów wraz z otaczającą go przyrodą. Ten wspaniały widok z wody zapiera dech w piersiach i warto go zobaczyć z tej perspektywy.

Nasza trasa wiedzie przez tereny Wigierskiego Parku Narodowego oraz Puszczy Augustowskiej, które są jednymi z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Podczas spływu będziemy przemierzać najciekawsze odcinki rzeki, aż do pokonania dwóch urokliwych śluz. Nasza przygoda kończy się w miejscowości Mikaszówka, gdzie w spokoju możemy podsumować nasze wrażenia i odpocząć po trudach całego dnia.

Jeśli szukasz niezapomnianej przygody, spokoju i piękna natury, to nasz spływ kajakowy po Czarnej Hańczy jest właśnie dla Ciebie! Przyjdź i odkryj piękno polskiej przyrody wraz z nami.


Przeżyj niezapomniane chwile

Jeśli masz ochotę na aktywne spędzenie czasu, umów się na spływ!